HAKKIMIZDA

Firmamız 1985 yılından bugüne sektöre hizmet vermekte olup her geçen gün kendisini yenilemeyi başarmıştır. Hava ile toz ve granül halindeki ürünlerin pnömatik sevkini sağlayan Aerotech marka blower hava kompresörünün Türkiye distribütörlüğünü, Blower Eklüsü ve Pnömatik Yön Klapelerinin de kendi bünyesinde üretimini yapmaktayız.

Şirketimiz tüm marka roots tipi blower hava kompresörlerinin (körük) tamir ve bakımını yapmaktayız. 

Ayrıca Blowerlerin yerinde periyodik bakımları için teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı olmamız, teknik bilgimiz ve çalışanlardan tedarikçilere kadar tüm paydaşlarımızla ilişkilerde sorumlu yaklaşımımızla ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek sektörümüzün lideri olmak ve küresel ölçekte projeler gerçekleştirmek.

MİSYONUMUZ

Değirmencilik sektöründe, mükemmel ürün ve hizmet sunmak çok önemlidir. Bu nedenle, ihtiyaca uygun tesisler sağlıklı ve beklentileri karşılayacak yüksek kaliteli ürünler üretebilir, başkanımızdan yöneticilerimize ve uzmanlarımızdan çalışanlarımıza kadar herkes mükemmel projeleri üretmek için maksimum çabayı gösterir ve göstermeye devam eder. Tüm çalışma ve çabalarımızda müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin memnuniyeti esastır.

35 YILLIK TECRÜBE
20'DEN FAZLA ÇALIŞAN
2.500 m² ÜRETİM TESİSİ
1500’DEN FAZLA MUTLU MÜŞTERİ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0 332 345 45 63

WHATSAPP DESTEK

0 530 609 94 81